قیمت ایزوگام چه مقدار می باشد؟

نویسنده : mostafa40688 موضوع : ایزوگام بدون دیدگاه

قیمت ایزوگام چه مقدار می باشد؟

همانطور که بیان شد ایزوگام، عایقی می باشد که از نفوذ نم و رطوبت به محیط مورد نظر جلوگیری می کند. ایزوگام نیاز طبیعی بسیاری از افراد می باشد که برای محیط های نظیر ساختمان، رستوران، استخر و . . . استفاده می شود. اما باید بدانیم قیمت ایزوگام چه مقدار می باشد.

در ابتدا موضوع نصب ایزوگام مطرح می شود. هزینه نصب ایزوگام، متری محاسبه می شود. با توجه به اینکه ایزوگام مصرفی برای ناودان ها، زیرپایه کولر ها، گوشه دیوار ها و . . . نیز محاسبه می شود، بنابراین باید مقدار سفارش را بیشتر از محیط مصرفی محاسبه کنیم.

برای اجرای ایزوگام، قیمتی که برای انجام عایق بندی ارائه می شود، بر اساس متر مربع می باشد. برای مثال، اگر قصد عایق بندی پشت بامی را داشته باشیم که در حدود 100 متر مربع باشد، مقدار ایزوگام مصرفی برای این محوطه، 15 الی 20 درصد بیشتر از متراژ  پشت بام خواهد بود. بنابراین ملاک محاسبه قیمت، متراژی است که ایزوگام مصرف می شود.

قیمت ایزوگام چه مقدار می باشد؟

عوامل متعدد و زیادی بر روی قیمت گذاری ایزوگام تأثیر می گذارد و بسته به کیفیت این عوامل، قیمت آن کم یا زیاد می شود. این عوامل شامل: کیفیت اجرای کار، ارائه تضمینی بابت رفع مشکلاتی که ممکن است در آینده رخ دهد، دفتر کار و محل ثابت آن، حجم و متراژ کار، میزان سختی و راحتی پروژه و محل انجام آن و بسیاری موارد دیگر که می تواند روی قیمت ایزوگام تأثیر مثبت بگذارد. همینطور با توجه به نوسانات شدید بازار، قیمت قطعی ایزوگام مشخص نیست و نمی توان به صورت حتمی از آن خبر داد. به طور میانگین هزینه نصب هر متر ایزوگام چیزی بین 14 الی 20 هزار تومان می باشد که بنا به جنس و برند ایزوگام، این قیمت متغیر می باشد.

از برند های معتبر ایزوگام، می توان به اصل دلیجان، اصل تهران، پشم شیشه ایران، سخت پوشان، الوند آسیا و . . . اشاره کرد.